אימון Coaching - לכל מי שרוצה להרוויח מההזדמנויות הנקרות בדרכו
פברואר 2007

 בשנה האחרונה אחרי למידה והתנסות ראשונית בנושא האימון, בחרנו להכניס את האימון והמאמנים אל סל האפשרויות שלנו עבור הפונים אלינו. לצד הטיפול האבחון והייעוץ ניצב כרגע גם האימון.

עולם האימון משתלב בתוך העבודה הטיפולית האישית והארגונית כשהוא מציב אפשרות לפעול לקידומם של יחידים ושל ארגונים.

"דחוף מאד לתת לעצמי עכשיו הזדמנויות נוספות, לצאת מתוך ההזדמנויות הקודמות, שכבר מומשו, לעבר אפשרויות חדשות-חדישות, אפשרויות פתוחות... ...הן מחפשות אותי כמו שאני מחפש אותן. כי אני האפשרות שלהן כמו שהן האפשרויות שלי". (דוד אבידן)
בחורה בריצה

האימון פרץ לעולם שלנו, העולם המודרני,שבו יש שלל אפשרויות בחירה וצמתים כדי לתת מענה לצרכים שלנו. כדי לעשות קצת סדר בתוך כל השפע הזה. הסיפור שבאימון הוא סיפור של שינוי. בתחומים רבים ושונים בחיינו בהם נבחר להתמקד. אנחנו חיים בפער שבין הרצוי למצוי. בין חלומות שלא מומשו למציאות שמתנהלת מתוך שגרה.

מתנהלים באזורי נוחות שמגינים עלינו, ורואים את העולם דרך משקפיים מוכרות. בתהליך האימון ניצור את הגשר המחבר בין השניים, הרצוי והמצוי בעזרת טכניקות של הצבת יעדים, מטרות, ומשימות מקדמות בין פגישה לפגישה. בסופו של דבר, השינוי המבוקש הוא גולת הכותרת באימון. הוא היכולת לחלום ולממש... הקואוצ'ינג עלה ארצה לפני כ 12 שנה.

המאמנים הראשונים שהביאו והחלו את נושא האימון בישראל הם גב' שרה ארבל וטל רונן. לפני כ 5 שנים החל התחום לפרוץ לתודעה הציבורית בישראל,והפך לשרות מקצועי ההולך ומתמסד כמתודולוגיה אפקטיבית ביותר בשיפור תוצאות,הישגים ואיכות חיים. גם ברמת הפרט וגם ברמת הארגון.

חגית גולדפרב

 חגית גולדפרב מאמנת לפריצת דרך אישית ובקבוצות. עושה בין השאר, אימון (coaching) לאוכלוסיה עם לקויות למידה לשם סיוע בהתארגנות ולשם הגברת מיקוד. התמחות מיוחדת באימון למנהלים ולבעלי תפקידים בתחום החינוך. גישת עבודה ממוקדת מונחת מטרות ומנחת סדנאות.